Мобільний додаток

Понад 60 жителів ОРДЛО отримали сьогодні російські паспорти — росЗМІ

14.06.2019 р., 13:06

Жителі окупованих територій Донецької та Луганської областей почали отримувати російські паспорти. Про це повідомляють російські ЗМІ. Так, сьогодні, 14 червня, в російському місті Ростов-на-Дону документи отримали 64 жителі невизнаних "республік". 

Для цього в Ростовській області були відкриті два спеціалізовані відділення з питань міграції МВС. Процедура видачі включає проходження дактилоскопії і прийняття присяги громадянина РФ.

Читайте також: Путін прагне перетворити ОРДЛО у міні-Абхазію та Південну Осетію — Корчилава

Паспорти Російської Федерації оформлюють у спрощеному порядку згідно з квітневим указом президента РФ Володимира Путіна, який 24 квітня підписав указ, що дозволяє жителям окупованих Росією частин Донецької і Луганської областей України отримати російське громадянство в спрощеному порядку. 

Читайте також: "Російська паспортизація" може бути певним каталізатором для деокупації Донбасу 

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з початком роботи на території Росії центрів видачі паспортів РФ громадянам України і закликало міжнародне співтовариство не визнавати такі документи.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд України визнає недійсними паспорти, видані Росією українським громадянам на Донбасі.

Низка міжнародних організацій, зокрема, Рада безпеки ООН, посольство США в Україні, МЗС Латвії, засудили такий крок Росії.

Фото: Факти ICTV

Понад 60 жителів ОРДЛО отримали сьогодні російські паспорти — росЗМІ

Новини по темі