Мобільний додаток

Розгляд апеляції на вирок Януковичу перенесли на липень

13.06.2019 р., 12:15

Київський апеляційний суд переніс на 15 липня розгляд апеляції на вирок у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича. Таке рішення оголосив головуючий суддя Юрій Трясун, повідомляє Укрінформ.

Судове засідання відкладено на 15 липня на 11:00.

До того часу вирішать питання із запасним суддею, через відсутність якого і не могли провести засідання. Запасного суддю, який буде замінювати одного із суддів колегії у цій справі у разі необхідності, але не буде суддею у складі колегії, визначать через авторозподіл.

На сьогоднішньому засіданні були присутні адвокати Януковича: Богдан Біленко, Олександр Байдик, Олександр Горошинський, Юрій Рябовол, Віталій Сердюк, Ігор Федоренко, Андріана Фозекош. Сам Янукович на суд не з'явився.

У засіданні брав участь прокурор Генпрокуратури України Руслан Кравченко.

Апеляційні скарги на вирок Януковичу розглядає колегія суддів у складі головуючого судді Юрія Трясуна, Сергія Новова, Івана Мосендза, Олександра Журавля та Оксани Павленко.

Нагадаємо, в січні Оболонський райсуд Києва визнав екс-президента України Віктора Януковича винним у державній зраді. Його засудили до 13 років позбавлення волі.

Віктор Янукович покинув територію України взимку 2014 року після масових розстрілів на Майдані та подій ''Євромайдану''. Його звинувачували у державній зраді. У  січні Оболонський районний суд Києва оголосив вирок у справі Віктора Януковича — покарання у вигляді 13 років позбавлення волі. Суд визнав Януковича винним у державній зраді і пособництві у веденні агресивної війни. Його адвокати оскаржують це рішення.

Фото: Zik

Розгляд апеляції на вирок Януковичу перенесли на липень

Новини по темі