Мобільний додаток

Що вдягти: топ-3 оригінальні літні аксесуари

12.06.2019 р., 19:43

Міфи про літні аксесуари в ефірі програми "Модний сезон" на Радіо Промінь розвінчувала її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

"Шарфи — це тільки на холодну пору року! Влітку вони заважають, мають недоречний і безглуздий вигляд…" Є міф. Розвінчуємо!

Яскрава хустинка на шиї ще не зіпсувала жодного літнього образу. Візьміть майстер-клас у стюардес, коли летітимете у відпустку, або поексперементуйте з хустками в стилі Дикого Заходу.

Друге модне кліше: "Браслети — тільки на руках". Та ви що? Анклети, або ж браслети для ніг — маст хев літа. Причому носити їх можна й треба не тільки на пляж, а й повсякчас. У вигляді масивних ланцюгів, з намистинами чи мушлями — крамниці аксесуарів пропонують доволі широкий вибір. Залишилося тільки внести цю річ у свій гардероб!

І останній міф на сьогодні: "Фартух — це для куховарок!" А як же модниці?

Щоб ви знали, "спідниця-фартух" стала фішкою весняно-літньої колекції Chloé. Приготуйтеся! Це має незвичний вигляд. Ви ніби вдягаєте фартух навпаки — тобто тканина ззаду, а зав’язки спереду. Під цю диво-річ вдягається широка довга спідниця, сукня, джинси, велосипедки або шорти. Щось подібне можна пошити самому з шовкової яскравої хустки. Фіксувати "спідницю-фартух" власного виробництва можна паском. І гроші заощадите, і матимете унікальну неповторну річ!

Раніше журналістка розповіла про модні принти цього літа.

Що вдягти: топ-3 оригінальні літні аксесуари

Новини по темі