Мобільний додаток

У ДСНС назвали причину пожежі у психіатричній лікарні Одеси, де загинули 6 осіб

11.06.2019 р., 13:08

Ввечері 10 червня в Одесі під час пожежі у психіатричній лікарні загинули п’ятеро пацієнтів та медична сестра, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Попередньо відомо, що пожежа сталася внаслідок занесення стороннього джерела запалювання.

Площа пожежі, за даними ДСНС, становила близько 500 квадратних метрів, вогонь охопив стару одноповерхову будівлю. В цьому корпусі "Одеського обласного медичного центру психічного здоров’я" на момент пожежі було 54 пацієнти та троє медичних працівників. Деякі з пацієнтів не могли пересуватися без допомоги сторонніх осіб.

Як повідомляє прес-служба головного управління ДСНС України в Одеській області, пожежники врятували 15 осіб та передали їх бригадам швидкої медичної допомоги, четверо з постраждалих були в непритомному стані, медикам не вдалося їх реанімувати: "Пізніше надійшла інформація про загибель ще двох людей, які були доставлені в міську лікарню №11". За попередньою інформацією, причиною смерті стало отруєння чадним газом.

"Будівлю Комунального некомерційного підприємства "Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я" було введено в експлуатацію понад 50 років тому. Відповідно до чинного законодавства, в цьому закладі проводилися заходи державного нагляду і контролю, перевірки протипожежного стану. Проводились вони позаторік і торік, а остання перевірка відбулася у березні поточного року", повідомив на брифінгу Заступник директора Департаменту реагування на НС Петро Коротинський.

Президент Володимир Зеленський закликав прем'єр-міністра Володимира Гройсмана створити комісію з розслідування та з'ясувати причини.

Фото: Радіо Свобода

У ДСНС назвали причину пожежі у психіатричній лікарні Одеси, де загинули 6 осіб

Новини по темі