Мобільний додаток

Є три опції рішення КСУ щодо указу Зеленського — Швець

11.06.2019 р., 08:47

Є три опції щодо того, яким може бути рішення Конституційного суду щодо указу президента про розпуск Верховної Ради та призначення дострокових парламентських виборів, переконаний політичний оглядач Леонід Швець. Про це він повідомив в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку".

Ведучі:

Богдан Буткевич, Христина Стець

"Саме ця процедура судового розгляду не може тривати кілька місяців. Є 29 червня — граничний термін, до якого рішення має бути винесене", — зазначив Леонід Швець.

Швець зауважив, що є три варіанти того, яким може бути рішення Конституційного суду.

"Є три опції: рішення є неконституційним і виборчий процес зупиняють, рішення є конституційним і виборчий процес продовжують, рішення є неконституційним і виборчий процес продовжують, коли КСУ може сказати, що правові засади для проведення дострокових виборів недостатні, але оскільки процес вже запущено і народ має визначитись", — сказав політичний оглядач.

Зазначимо, 11 червня Конституційний суд розпочне розгляд указу Президента про розпуск Верховної Ради. 

Нагадаємо, 24 травня розпочалася виборча кампанія до Верховної Ради України.

Указ президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради України 23 травня опублікували в газеті Кабінету міністрів України "Урядовий кур'єр".

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Позачергові вибори до Верховної Ради України призначено на 21 липня 2019 року.

Прослухати повну версію.

Фото — Укрінформ 

Є три опції рішення КСУ щодо указу Зеленського — Швець

Новини по темі