Мобільний додаток

У Києві пройде конкурс молодих акторів ім. Івана Франка

10.06.2019 р., 14:36

12-13 червня на Камерній сцені драматичного академічного театру ім. Івана Франка відбудеться Всеукраїнський конкурс молодих акторів ім. Івана Франка. Про конкурс, який допоможе стати більш відомим, в ефірі Радіо Культура в програмі Культура.Live розказав один із учасників конкурсу, актор Петро Русенєнко.

Ведуча:

Людмила Ляхевич

"У нас театр, на жаль, не популярний. Дуже маленький відсоток ходив у театр. Більшість людей в Україні жодного разу не були в театрі за своє життя",  зазначив молодий актор.

Проте самого Петра Русенєнка конкурс дуже зацікавив.

"Я вперше беру в такому участь. Я, насправді, нічого не знав, коли подавався на цей конкурс. Нічого не знав стосовно цього конкурсу. Мене привабило, що це конкурс молодих акторів, сама назва. І в мені це відгукнулося",  пояснив Русенєнко.

Конкурс має 3 тури:

І-ий  заочний відбір виконання твору української літератури тривалістю до 3-х хвилин (відеозапис).

ІІ тур віршований твір української класичної літератури та прозовий твір (монолог) з творів сучасної світової літератури. Наразі триває самей цей тур.

ІІІ тур віршований твір сучасної української або світової літератури та прозовий твір (монолог) з творів сучасної української літератури.

Усі твори виконуються українською мовою. Твори, виконані у попередніх турах, не можуть бути виконані у наступних конкурсних прослуховуваннях.

Загальна тривалість виступу у кожному турі до 10 хв. Допускаються виступи конкурсантів у гримі, сценічних костюмах з використанням реквізиту, фонограми, а також співу, елементів хореографії. Не дозволяється використовувати декорації.

Весь ефір можна послухати тут

Фото Facebook

У Києві пройде конкурс молодих акторів ім. Івана Франка

Новини по темі