У ГПУ порушили три справи після заяв Кучми щодо заборони відкриття вогню в ООС

У ГПУ порушили три справи після заяв Кучми щодо заборони відкриття вогню в ООС

Генеральна прокуратура зареєструвала три кримінальні провадження за фактом закликів заборонити відкривати вогонь у відповідь на Донбасі та відновити торговельні відносини з терористичними організаціями, які озвучив голова Тристоронньої контактної групи Леонід Кучма під час переговоів у Мінську. 

Як повідомив керівник ГПУ у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook, перша справа — про підготовку до фінансування тероризму, друга — про підготовку до перешкоджання діяльності Збройних сил України в особливий період, і третя — за фактом державної зради. Особисто Луценко зареєстрував справу за фактом підготовки до фінансування тероризму.

"Це для тих, хто вважає, що можна відновити торговельні відносини з терористичними організаціями, які захопили українське майно, збирають нібито податки, а ми з ними будемо торгувати", — сказав генпрокурор.

Луценко наголосив, що всі справи відкриті не проти когось особисто, а "за фактом", але попередив про "реваншистів і капітулянтів", про те, що закон один для всіх. Він нагадав, що на сьогодні вже є 14377 убитих людей на Донбасі.

Фото, відео: зі сторінки Юрія Луценка