Мобільний додаток

Перешкод для виборів немає: ЦВК друкуватиме бюлетені без тендерів

7.06.2019 р., 18:45

Центральна виборча комісія має всі інструменти для вчасної та якісної підготовки до позачергових виборів народних депутатів 21 липня. Це стало можливим завдяки тому, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі дозволило ЦВК укладати прямі договори для підготовки до позачергових парламентських виборів. Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

"Набув чинності Наказ Мінекономрозвитку, який дозволяє Центральній виборчій комісії тимчасово розбивати великі закупівлі на малі та укладати прямі договори (без оголошення тендера). В результаті ЦВК може замість проведення довготривалих відкритих торгів оперативно укласти необхідні договори та оприлюднити інформацію про них в системі закупівель Prozorro", — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Розпочався процес зміни місця голосування на позачергових парламентських виборах

Мінекономрозвитку надало ЦВК офіційне роз’яснення про те, що норми Закону "Про публічні закупівлі" не поширюються на виготовлення бланків документів, що мають спеціальні елементи захисту, а також бланків документів суворої звітності (в даному разі — виборчі бюлетені).

У МЕРТ не сумніваються в тому, що ЦВК друкує саме бланки документів, а не самі документи, тому потребу в проведенні відкритих торгів відкинули.

Нагадаємо, позачергові вибори народних депутатів призначено указом президента на 21 липня. Раніше керівництво ЦВК стверджувало, що забезпечити проведення виборів можна тільки змінивши тендрне законодавство.

Фото: Espreso.tv

Перешкод для виборів немає: ЦВК друкуватиме бюлетені без тендерів

Новини по темі