Мобільний додаток

Біля кінотеатру "Київ", який заявив про рейдерське захоплення, стаються невеликі сутички — журналіст

7.06.2019 р., 17:23

У Києві біля кінотеатру "Київ", керівництво якого сьогогодні заявило про рейдерське захоплення, напружена атмосфера, стаються невеликі сутички. Про це в ефірі Радіо Культура  повідомив журналіст Олександр Ковальов, який перебуває на місці події.

"Атмосфера стає все більш напруженою... відбуваються невеличкі сутички з охоронною фірмою, бо вони не пускають людей, які все ж хочуть потрапити до кінотеатру", — розповів журналіст.

За його словами, наразі кіносеанси скасовані і невідомо, коли кінотеатр відновить свою роботу.

"Сьогодні вранці керівництво кінотеатру "Київ" заявило про рейдерське захоплення. До приміщення зайшли представники охоронної фірми "Муніципальна варта". За їхніми словами, чоловіки заблокували вхід, як для відвідувачів закладу, так і працівників. Як повідомили згодом, в будівлі кінотеатру триває інвентаризація та обстеження будівлі, проводить його депаратамент комунальної влансості Києва та КП "Київкінофільм". Наразі триває інвентаризація. Як довго вона триватиме, невідомо, так само невідомо, коли кінотеатр працюватиме в звичному режимі, — розповів журналіст.

Читайте також — Кінотеатр "Київ" може зникнути з культурної мапи Києва – активіст

Нагадаємо, сьогодні вранці керівництво кінотеатру "Київ" заявило про рейдерське захоплення. Натомість у КМДА стверджують, що протягом квітня-травня колишній орендодавець ТОВ "Культурний центр "Кінотеатр "Київ" незаконно перешкоджав у доступі до будівлі кінотеатру задля обстеження, а сьогодні в кінотеатрі все-таки почали інвентаризацію.

Згодом у КМДА заявили, що "Місто разом із правоохоронцями зупинило спробу незаконного захоплення кінотеатру. Колишній орендар, приватна компанія ТОВ "Культурний центр "Кінотеатр "Київ", за підтримки невстановлених осіб намагався залишити в своєму керуванні будівлю". 

15 квітня у конкурсі на оренду приміщення кінотеатру "Київ" перемогло ТОВ "Сінема-Центр" із пропозицією у понад 2 мільйона гривень на місяць без ПДВ. За даними КМДА, попередній орендар сплачував 47 тисяч гривень на місяць за оренду приміщення кінотеатру. Термін дії договору оренду становить 10 років.
 

Фото - кінотеатр "Київ", facebook
 

  Біля кінотеатру "Київ", який заявив про рейдерське захоплення, стаються невеликі сутички — журналіст

Новини по темі