Мобільний додаток

Кількість поранених бійців ООС поблизу Новолуганська збільшилась — командування

7.06.2019 р., 16:43

Кількість поранених українських бійців на лінії зіткнення в зоні проведення ООС зростає. Станом на 16.00 до шпиталю доправили ще трьох військовослужбовців.

Про це повідомляє командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський. 

Усі поранені  постраждали внаслідок нічного обстрілу позицій об’єднаних сил поблизу Новолуганська. Сьогодні вночі там загинуло двоє воїнів та 11 бійців зазнали бойових травм та поранень різної важкості.

"Ми маємо беззаперечні докази застосування ворогом артилерії калібру 122 мм, забороненої Мінськими домовленостями. Щойно ворожа батарея виявила себе вогнем, об’єднаними силами було негайно застосовано вогневі засоби ураження у відповідь. Наголошуємо, що вогонь російських окупантів не залишається безкарним. Сили та засоби ООС перебувають у повній бойовій готовності і дають негайну відсіч агресору", наголосив Сирський.

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався в квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводиться антитерористична операція, а з травня 2018 року — операція Об'єднаних сил.

За даними ООН, в результаті збройного конфлікту на Сході України з квітня 2014 року до кінця 2018 року загинули від 12800 до 13 тисяч осіб. Серед загиблих, зокрема, понад 3300 мирних жителів та приблизно 4000 військовослужбовців української армії. Також загинуло понад 5500 бойовиків, яких підтримує Росія. Багато кого вважають зниклими безвісти.

Фото: Укрінформ

Кількість поранених бійців ООС поблизу Новолуганська збільшилась — командування

Новини по темі