Мобільний додаток

Кожен з нас щось може: 6 порад екологині, як зберегти довкілля

6.06.2019 р., 14:08

Екологи переконані  кожна людина може зробити багато корисного для збереження довкілля. І це не так складно, як може здатися на перший погляд. Про те, що саме кожен з нас може зробити для довкілля, в ефірі Радіо Культура в програмі Еко-life розповіла еколог міжнародної благодійної організації "Екологія. Право. Людина“ Катерина Полянська.

Ведуча:

Майя Манько

Поширювати екологічно важливу інформацію: Люди, які, не виходячи з дому, сидять за комп'ютером, можуть приєднатися до поширення екологічних новин. Або ж створення екологічних листівок, які також можна поширювати в соціальних мережах.

Економити природні ресурси: Кожен може, починаючи з себе, вдома економити електроенергію, економити воду, ходити до магазинів з екологічними торбинками. Менше використовувати пластикових пакетів.

Не створювати сміття: Варто завжди думати наперед: що буде з цими речами далі. Як їх можна повторно використати чи потрібно їх викидати. Той самий пластик — він небезпечний.

Приєднатися до екологічної кампанії: Взяти участь в разовій акції прибирання сміття, висаджування дерев, трави, квітів.

Впливати на проблеми зі сміттям: Якщо бачите сміттєзвалище, то у екологічних організаціях є приклади, як правильно скласти звернення, щоб позбутися цього сміттєзвалища. Або об'єднати громаду у боротьбі зі сміттєзвалищем і налагодити вивіз сміття.

Обстоювати права тварин: Якщо бачите проблеми з утриманням тварин, диких тварин в неволі... Ви можете на це вплинути. Звернутися до голови громади з вимогою заборонити пересувні цирки тощо. Або ж приїхати з поліцією і вилучити цю тварину, потім подати до суду на її власника.

Весь ефір можна послухати за посиланням

Фото pixabay.com

Кожен з нас щось може: 6 порад екологині, як зберегти довкілля

Новини по темі