Мобільний додаток

Не плагіат, а диверсія: в АПУ розгорівся скандал через промову президента

5.06.2019 р., 22:24

Диверсією і провокацією назвали в Адміністрації президента інцидент з ідентичними частинами промови Володимира Зеленського  на спільному брифінгу з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та виступу Петра Порошенка на з‘їзді партії "Європейська солідарність". Про це повідомляється на сторінці АПУ. 

Перед цим речник колишнього президента Порошенка Святослав Цеголко звинуватив Володимира Зеленського в плагіаті.

 

В АП відреагували: заступник глави Адміністрації Президента України з питань інформаційної політики Кирило Тимошенко ініціював службове розслідування щодо цього питання.

"Попередньо встановлено, що працівники МЗС України, які готували тези для брифінгу Президента Володимира Зеленського, паралельно продовжували працювати на Петра Порошенка", — йдеться в повідомленні.

Водночас зміст та порядок денний переговорів Володимира Зеленського з очільниками ЄС та НАТО формувався окремо співробітниками команди АПУ. Тому представники попередньої влади не мали впливу на питання, які Зеленський обговорював з європейськими партнерами та друзями України, наголошують в Адміністрації.

"У разі підтвердження приватної співпраці державних службовців МЗС із Петром Порошенком будуть зроблені жорсткі управлінські, дисциплінарні та кадрові висновки", —  запевняють в АП. — Розцінюємо це як диверсію з боку окремих співробітників Міністерства закордонних справ та свідому провокацію з боку команди Петра Порошенка".

Фото: 5 канал

Не плагіат, а диверсія: в АПУ розгорівся скандал через промову президента

Новини по темі