Мобільний додаток

Знайти 226 голосів у ВР за звільнення Клімкіна, Полторака, Грицака та Луценка нескладно — політолог

31.05.2019 р., 09:05

Знайти 226 голосів у Верховній Раді за звільненняз посади міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Степана Полторака з посади міністра оборони України, Василя Грицака з посади Голови Служби безпеки України, а також Юрія Луценка з посади Генерального прокурора України нескладно, проте поспішати з їх звільненням немає сенсу, переконаний політолог Кирило Сазонов. Про це він повідомив в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку".

Ведуча:

Христина Стець

"Щодо Полторака і Клімкіна, то вони самі написали заяву про відставку, і проголосувати у Верховній Раді за їх відставку не є проблемою. Грицаку складніше. Він не хоче йти, він пішов у відпустку, і поки він перебуває у відпустці, його не можна звільнити. Луценко взагалі не хоче йти, він хоче і надалі працювати Генпрокурором", — зазначив Кирило Сазонов.

Політолог зауважив, що знайти 226 голосів у Верховній Раді за звільнення Грицака, Луценка, Клімкіна і Полторака нескладно, проте поспішати з їх звільненням немає сенсу.

"Знайти 226 голосів за звільнення Грицака, Луценка, Клімкіна і Полторака нескладно. Тобто знайти 226 голосів за їх звільнення президент зможе. Питання полягає в іншому: що він буде робити далі? Зараз президент не може провести свого Генпрокурора через цю Верховну Раду, тільки через наступну. Тому поспішати зі звільненням немає сенсу", — сказав Сазонов.

Зазначимо, президент України Володимир Зеленський 30 травня вніс до Верховної Ради України подання про звільнення з посади міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Степана Полторака — з посади міністра оборони України, а також Василя Грицака з посади Голови Служби безпеки України.Також зазначається, що в Адміністрації президента готуються матеріали щодо звільнення Юрія Луценка з посади Генерального прокурора України.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час урочистого засідання з приводу інавгурації попросив Верховну Раду звільнити з посад голову Служби безпеки України Василя Грицака, генерального прокурора України Юрія Луценка та міністра оборони України Степана Полторака.

Прослухати повну версію. 

 Фото — rada.gov.ua

Знайти 226 голосів у ВР за звільнення Клімкіна, Полторака, Грицака та Луценка нескладно — політолог

Новини по темі