Мобільний додаток

Українські біатлоністи розпочали підготовку до сезону 2019/2020: Підгрушна тренується зі збірною

29.05.2019 р., 13:13

Вже розпочалася підготовка українських збірних з біатлону до нового сезону. Де і як вона проходитиме, в ефірі "РанокПРО" розповів віце-президент Федерації біатлону України (ФБУ) Мирослав Грабовецький.

Ведучий:

Вадим Корженко

Як розповів Мирослав Грабовецький, чоловіча та жіноча збірні стартували підготовку до сезону 2019/2020 у різних місцях.

"Чоловіча команда зараз в Україні, у Буковелі, де вони й у минулому році розпочинали, і їм дуже сподобалося. Вони вирішили не змінювати традиції і розпочати свою підготовку на Буковелі. Дівчата перебувають у Мінську до 3 числа. Збори проходять за графіком, все за планом", – розповів віце-президент ФБУ.

Чоловіча збірна на тренуванні. Фото ФБУ

Мирослав Грабовецький зазначив, що сестри Семеренко тренуються окремо.

"Віта і Валя Семеренки перебувають і перебуватимуть на індивідуальній підготовці з тренером Шамраєм у Сумах, де проходить перший збір. 6 числа вони вилітають в Поклюку на збір, де до них підключиться і Семенов, – розповів Мирослав Грабовецький. – Що стосується Меркушиної – Меркушина зараз також перебуває у Буковелі під опікою тренера-батька, і далі вони узгоджуватимуть плани стосовно того, куди вони будуть рухатися. Думаю, все буде нормально".

Жіноча збірна на тренуванні. Фото ФБУ.

У зборах беруть участь як досвідчені, вікові біатлоністки, так і молоде покоління. Віце-президент ФБУ наполягає, що усі вони мають право на участь у підготовчих тренуваннях, а вже те, хто братиме участь у змаганнях, покажуть результати зборів. Так, до тренувань приєдналась навіть Олена Підгрушна, якій через проблеми зі здоров’ям довелося достроково закінчити попередній сезон.

"Підгрушна зараз з командою. Вона виявила бажання і ніхто їй не може заперечити, тому що вона і капітан, і лідер нашої команди. А вже участь у змаганнях буде визначатися після того, як пройдуть збори і збудуть зроблені контрольні тренування. Якщо вони будуть потрапляти у команду за результатами тренувань ­– чому ні?" – розповів Мирослав Грабовецький.

Нагадаємо, на початку місяця на київській Площі зірок відкрили три зірки на честь видатних спортсменів, у тому числі й олімпійської чемпіонки з біатлону Олени Підгрушної.

Фото ФБУ

Українські біатлоністи розпочали підготовку до сезону 2019/2020: Підгрушна тренується зі збірною

Новини по темі