Мобільний додаток

У партії "Слуга народу" є проблема з кадрами — Мінаков

27.05.2019 р., 13:18

Партія "Слуга народу" поки не має достатнього людського ресурсу, але має найвищий рейтинг згідно з соцопитуваннями. В ефірі Українського радіо політичний експерт Олексій Мінаков проаналізував ситуацію.


Ведучий:

Богдан Буткевич

Олексій Мінаков прогнозує, що партія "Слуга народу" однозначно пройде у парламент:

"Вона безумовний фаворит з великим відривом, більше 40% за останніми соцопитуваннями. Більше того, динаміка рейтингу цієї партії зростала і до президентських виборів, і зараз, після виборів. Враховуючи цей фактор, багато політиків хочуть скористатися таким положенням цієї партії".

Щодо конкретних осіб експерт нагадує — Зеленський презентував 20 осіб в ефірі одного телеканалу, але всі ці люди будуть працювати в Адміністрації президента як експерти, радники, тощо. Водночас можливо саме деякі з цих осіб якраз і будуть балотуватися у Верховну Раду.

"На сьогодні немає в публічному просторі інформації про те, хто буде в списках партії "Слуга народу". Взагалі, у них є проблема з кадрами. Ви бачили, що перші призначення Зеленського в Адміністрацію президента і навіть на посаду заступника голови СБУ — це особи пов’язані з "95-м кварталом". Тобто це таке перше коло оточення Володимира Зеленського. Більше того, ви можете згадати момент, коли він організовував публічний прийом резюме на посаду свого речника, тобто у нього немає в команді навіть речника, тому вони влаштували такий публічний конкурс" — зазначає Олексій Мінаков.

На думку експерта, в ситуації, коли лишилося два місяці до парламентських виборів,  не можна виключати, що вони будуть влаштовувати піар-кроки, щоб проілюструвати прозорість, відкритість. Тому ймовірний публічний відбір до списків партії "Слуга народу".

"Насправді людям байдуже, хто буде в списку партії "Слуга народу", ми бачимо, що вони навіть не знають, хто там буде, і вже партія має високий рейтинг. Тобто людям байдуже, на жаль, хто там буде, головне, що її очолює Зеленський", — підсумовує Мінаков.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського. На урочистому засіданні Зеленський склав присягу українському народові та офіційно став президентом України та оголосив про розпуск Верховної Ради 8-го скликання.

Слухайте програму повністю за посиланням.

 

Фото: Главком

У партії "Слуга народу" є проблема з кадрами — Мінаков

Новини по темі