Мобільний додаток

Віталій Кличко пообіцяв замінити тріснуте скло на новому мосту за добу (відео)

27.05.2019 р., 00:15

Мер Києва Віталій Кличко надвечір 26 травня прибув на пішохідно-велосипедний міст, який відкрили для киян на Володимирській гірці. Про це він повідомив на свой сторінці. Він з групою працівників оцінив стан пошкодженої скляної підлоги. Виявилося, що на ній тріснув захисний шар скла, який покладено для зменшення зношування. Основне ж скло неушкоджене. 

"Друзі! Був із фахівцями на нашому новому мосту. З того, що з‘ясували попередньо: вандали пошкодили захисну скло-плівку на двох фрагментах скляної підлоги. Основне - гартоване скло -не постраждало. Пошкоджені елементи замінять протягом доби. Але боляче, коли гарні об‘єкти страждають від «розваг» тих, хто не любить наше місто. І нічого не створює, а знищує те, що створюють інші", - пише віталій Кличко. 

Нагадаємо, на День Києва Віталій Кличко разом зі своїм братом Володимиром відкрили міст на Володимирській гірці, і навіть пострибали по скляній підлозі. Коли прохід мостом відкрили для людей, за кілька годин у соцмережах з'явились фото потрісканого скла, що викликал чимало критики й паніки. 

Віталій Кличко пообіцяв замінити тріснуте скло на новому мосту за добу (відео)

Новини по темі