Мобільний додаток

Священиків ПЦУ обмежили щодо участі у політичних процесах

24.05.2019 р., 17:22

24 травня відбувся Синод Православної церкви України, на якому було ухвалено рішення про заборону архієреям і клірикам балотуватися у народні депутати і обіймати посади у місцевих органах влади.

Про це повідомляє прес-служба ПЦУ.

"Синод заборонив архієреям і клірикам висувати свої кандидатури для обрання до Верховної Ради України чи на посади місцевого самоврядування, де передбачене прийняття на постійну роботу", — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що їм дозволено у виключних випадках з благословення церковної влади балотуватися у депутати органів місцевого самоврядування при дотриманні відповідно визначених умов.

Нагадаємо, на Об'єднавчому соборі  6 січня у Стамбулі Вселенський патріарх Варфоломій передав Митрополиту Київському та Предстоятелю Православної церкви України Епіфанію Томос про автокефалію Православної церкви України.

15 грудня минулого року на Об’єднавчому соборі архієреї церков обрали Митрополита Епіфанія предстоятелем Православної церкви України та прийняли статут новоствореної Православної церкви України.

Фото — pomisna.info

Священиків ПЦУ обмежили щодо участі у політичних процесах

Новини по темі