Мобільний додаток

У Києві в неділю відбудеться благодійний "Пробіг під каштанами"

23.05.2019 р., 19:07

У день святкування Дня Києва, 26 травня 2019 року, пройде наймасштабніший спортивно-благодійний захід України – "Пробіг під каштанами". Детальніше про нього в ефірі "ДеньПРО" розповіла ініціаторка "Пробігу під каштанами" та його організаторка  Ірина Кузнєцова.

Ведучі:

В’ячеслав Ільїн, Ганна Матвійчук

Ірина Кузнєцова розповіла, що старт забігу відбудеться, як і в 1993 році, на Майдані Незалежності.

"Маршрут пролягатиме Хрещатиком, Великою Васильківською до вулиці Ділова, з розворотом і назад. Саме святкування і нагородження відбудеться на Майдані Незалежності", – розповіла організаторка.

Взяти участь у святі може кожен охочий. Благодійний внесок за участь становить 200 гривень. Ірина Кузнєцова наголосила, що якихось обмежень за станом здоров’я на "Пробігу" немає.

"Це не стільки про спорт, це про щастя допомагати іншим. Ми не беремо довідок. Люди приходять на Майдан, вони можуть ці 5 км пройти, зійти з дистанції, – пояснила організаторка. – Це все відповідальність учасника. Але у нас буде чергувати швидка допомога, у нас є волонтери з медичного коледжу".

У рамках "Пробігу під каштанами" відбудеться 7 різних забігів. Це вже традиційні "Благодійний Пробіг" (5 км), "Спортивний Пробіг" (5 км), "Пробіг мужніх" (300 м), "Пробіг у ходунках" (10 м) та "Дитячий пробіг" (довжина дистанції залежатиме від віку). Також цього року пройдуть нові "Пробіг із собакою" (600 м) та "Пробіг наосліп".  

"Зібрані у рамках "Пробігу наосліп" кошти ми плануємо передати Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. Філатова в Одесі. Там є спеціальний центр, який займається тим, щоб новонароджені дітки вчасно пройшли обстеження, бо якщо вони його не пройдуть, можуть стати сліпими", – поділилась Ірина Кузнєцова.

Якщо ж ви хочете взяти участь у "Пробігу з собакою", до нього треба підготуватись як слід. Ваш чотирилапий друг може бути будь-якої породи, але без необхідних щеплень ветеринари можуть не допустити його на старт.

"Треба прийти на Майдан з собакою, з довідкою, що є всі щеплення, що собака не хвора. У нас будуть працювати ветеринари, які будуть дозволяти виходити на старт або не дозволяти. А зібрані у рамках цього забігу кошти будуть передані притулку для тварин", – розповіла організаторка.

Вперше благодійний "Пробіг під каштанами" стартував у Києві у 1993 році. Відтоді він проходив щороку, і цієї неділі відбудеться 27-ий "Пробіг".

"Більше того, у цьогорічному пробігу беруть участь люди, які були на старті у 1993 році, – поділилась Ірина Кузнєцова. – У 1993 році це було десь 145 осіб, а сьогодні на ранок було зареєстровано близько 18 тисяч людей. Всі охочі можуть ще зареєструватися у день "Пробігу", у нас буде реєстрація на місці. Я думаю, що ще десь тисяча людей може доєднатися.

Зібрані кошти організатори спрямують на придбання обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова, Фонду "Happy Paw" на придбання необхідних матеріалів у притулок для тварин.

Як розповіла Ірина Кузнєцова, за час співпраці з Центром дитячої кардіології та кардіохірургії організатори "Пробігу під каштанами" перерахували йому близько 530 тис доларів.

У Києві в неділю відбудеться благодійний "Пробіг під каштанами"

Новини по темі