Мобільний додаток

Бойовики захопили 8 військових на Донбасі — ООС

22.05.2019 р., 12:02

22 травня зранку вісім військовослужбовців Збройних сил України були затримані бойовиками збройних формувань Росії на території окупованих районів Донецької області.

Про це повідомляє прес-служба Операції об'єднаних сил.

Зазначається, що за попередньою інформацією, військові, рухаючись на вантажному автомобілі в районі населеного пункту Новотроїцьке, відхилилися від визначеного маршруту і потрапили на окуповану територію, де були затримані бойовиками збройних формувань РФ.

"Командування Об’єднаних сил вживає всіх можливих заходів для визначення місця перебування та повернення військовослужбовців",  йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що військова прокуратура внесла відомості до єдиного державного реєстру досудових розслідувань та проводяться слідчі дії.

Військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався у квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводитися антитерористична операція, а з травня 2018 року — операція Об'єднаних сил.

За даними ООН, в результаті збройного конфлікту на Сході України з квітня 2014 року до кінця 2018 року загинули від 12800 до 13 тисяч осіб. Серед загиблих, зокрема, понад 3300 мирних жителів та приблизно 4000 військовослужбовців української армії. Також загинуло понад 5500 бойовиків, яких підтримує Росія. Багато кого вважають зниклими безвісти.

Фото — Міністерство оборони України

Бойовики захопили 8 військових на Донбасі — ООС

Новини по темі