Мобільний додаток

Рішення про розпуск Ради буде оскаржене у Конституційному суді — Парубій

22.05.2019 р., 08:45

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що рішення президента України Володимира Зеленського про розпуск парламенту є порушенням Конституції, і тому буде оскаржене в Конституційному суді.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Сумно і тривожно, що Гарант Конституції України починає свою діяльність на посаді із грубого порушення Конституції. Поганий знак", — написав Парубій.

Крім того, голова парламенту відповів "так" на запитання одного з коментаторів про те, "чи буде оскаржене це порушення Конституції в Конституційному суді".

Зазначимо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Позачергові вибори до Верховної Ради України призначено на 21 липня 2019 року.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського. На урочистому засіданні Зеленський склав присягу українському народові та офіційно став президентом України та оголосив про розпуск Верховної Ради 8-го скликання.

21 травня відбулись консультації президента України Володимира Зеленського з лідерами фракцій та керівництвом Верховної Ради щодо розпуску Верховної Ради України.

 

На фото — Андрій Парубій, facebook.com

Рішення про розпуск Ради буде оскаржене у Конституційному суді — Парубій

Новини по темі