Мобільний додаток

Інавгураційна промова Зеленського свідчить, що його передвиборча кампанія триває — Бала

21.05.2019 р., 09:43

Інавгураційна промова президента України Володимира Зеленського свідчить, що його передвиборча кампанія триває, вважає директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала. В ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" експерт також заявив, що промова президента була конфронтацією як з Верховною Радою, та і з Кабінетом міністрів.

Ведучий:

Дмитро Хоркін

"Те, що вчора наговорив Зеленський, стало результатом двох заяв. Швидше за все, репліка Парубія "Дякую, пане президенте. Було весело" є певним підсумком виступу. Другим підсумком є те, що брифінг зібрав Володимир Гройман і заявив про те, що він йде у відставку. Тобто ця промова була конфронтацією як з Верховною Радою, та і з Кабінетом міністрів. За Конституцією у нас парламентсько-президентська форма правління, і потрібно співпрацювати як з Верховною Радою, так і з Кабінетом міністрів", — зазначив Віталій Бала.

Бала висловив думку, що вчора після інавгурації Володимир Зеленський висловив не промову президента, а промову людини, яка йде на парламентські вибори.

"З моєї точки зору, він це зробив тільки з однієї головної причини — передвиборча кампанія для нього не закінчилась. Фактично вчора, на мою думку, це була не промова президента після інавгурації, а це була промова людини, яка йде на парламентські вибори. У такий спосіб він говорив те, що чекають люди", — сказав він.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського. На урочистому засіданні Зеленський склав присягу українському народові та офіційно став президентом України та оголосив про розпуск Верховної Ради 8-го скликання. 

На засіданні новообраний президент закликав Верховну Раду схвалити закон про скасування депутатської недоторканності, закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення та Виборчий кодекс з відкритими списками.

Після інавгурації президент зустрівся з головами іноземних делегацій та послами іноземних держав та пообіцяв, що світ пишатиметься Україною.

Прослухати повну версію.

Фото — Михайла Марківа

Інавгураційна промова Зеленського свідчить, що його передвиборча кампанія триває — Бала

Новини по темі