Мобільний додаток

Президент України Володимир Зеленський склав присягу

20.05.2019 р., 10:25

Сьогодні, 20 травня, о 10.00 у Верховній Раді відбулась інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського. На урочистому засіданні Верховної Ради Володимир Зеленський склав присягу українському народові та офіційно став президентом України. 

"Я, Зеленський Володимир Олександрович, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі", — такою була виголошена присяга Зеленського.

 

Після складання присяги заплановано вітання президентом України та першою леді, Оленою Зеленською, глав іноземних делегацій у Маріїнському палаці. 

Українське радіо транслюватиме заходи з інавгурації Президента України, яка відбудеться в понеділок, 20 травня у приміщенні Верховної Ради та Маріїнському палаці.

Раніше повідомлялось, що 15 травня Верховна Рада затвердила дату інавгурації Володимира Зеленського. 16 травня Петро Порошенко підписав указ про підготовку до інавгурації нового президента.

Нагадаємо, 30 квітня Центральна виборча комісія оголосила результати повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів президента України. Новобраним президентом України став Володимир Зеленський, за якого проголосували 73,22% виборців (13 541 528 голосів).

На фото — Володимир Зеленський складає присягу на Пересопницькому Євангеліє

Президент України Володимир Зеленський склав присягу

Новини по темі