Мобільний додаток

Сьогодні відбувається інавгурація Зеленського у Раді (трансляція)

20.05.2019 р., 10:00

Сьогодні, 20 травня, о 10.00 у Верховній Раді відбувається інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського.

Відповідно до повідомлення прес-служби Зеленського, його участь в урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди складення присяги українському народові запланована з 10:00 до 11:00. 

Після складання присяги заплановано вітання президентом України та першою леді, Оленою Зеленською, глав іноземних делегацій у Маріїнському палаці. 

Українське радіо транслюватиме заходи з інавгурації Президента України, яка відбудеться в понеділок, 20 травня у приміщенні Верховної Ради та Маріїнському палаці.

Раніше повідомлялось, що 15 травня Верховна Рада затвердила дату інавгурації Володимира Зеленського. 16 травня Петро Порошенко підписав указ про підготовку до інавгурації нового президента.

Нагадаємо, 30 квітня Центральна виборча комісія оголосила результати повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів президента України. Новобраним президентом України став Володимир Зеленський, за якого проголосували 73,22% виборців (13 541 528 голосів).

На фото — Володимир Зеленський, Politeka

Сьогодні відбувається інавгурація Зеленського у Раді (трансляція)

Новини по темі