Мобільний додаток

У Києві відбудеться творчий фестиваль архітектури для дітей

19.05.2019 р., 11:20

У Києві 25-26 травня відбудеться Третій міжнародний дитячий архітектурний фестиваль "Archi & Kids" — подія, що об'єднує дітей з професійними архітекторами та урбаністами. Тема цьогорічного фестивалю — "Об'єднані містом". Як зберегти культурну спадщину, при цьому впроваджуючи сучасні архітектурні рішення? Про це та багато іншого говорили в студії Українського радіо з Володимиром Висоцьким — експертом з доступності та міської інклюзії, громадським, діячем, соціальним підприємцем та одним з організаторів фестивалю.

Ведучі:

Тетяна Дем'яненко

Владислав Красніцький

 

Рух "Archi & Kids" було започатковано в 1998 році в Амстердамі, і вже втретє він відбувається у Києві.

"Ми очікуємо на дітей, які знову разом з архітекторами будуть створювати нові світи, нові міста і втілювати свої фантазії в реальні проекти", — розповідає представник фестивалю.

Головною метою фестивалю є долучати дітей до світу архітектури та містобудування, щоб дитячі мрії та думки були почуті і втілювалися навколо.

"Доки архітектура та містобудування ще не прийшли до звичайної української школи, ми сподіваємося, що діти зможуть познайомитися з цими дисциплінами хоча б у фестивальному форматі, і відвідуючи ті майстер-класи, які будуть проводити на фестивалі професійні архітектори з України та європейських держав", розповідє Володимир Висоцький.

Фестиваль "Archi & Kids" відбудеться у провулку Лаврському, 7, 25-26 травня. Вхід вільний, за попередньою реєстрацією. Детальна інформація — на сторінці заходу у Facebook.

Слухайте більше інформації про цікаві заходи у програмі "Ранковий формат".

У Києві відбудеться творчий фестиваль архітектури для дітей

Новини по темі