Мобільний додаток

Учасники "Пробігу під каштанами" в день Києва зберуть кошти на кардіообладнання для дітей

15.05.2019 р., 15:10

У день Києва, 26 травня на Майдані Незалежності стартує 27-й благодійний пробіг під каштанами. Його учасники, зробивши внесок 200 гривень, зможуть допомогти у придбанні дорогого кардіообладнання для Центру дитячої кардіології та хірургії, який рятує дитячі серця. Про це в ефірі програми "Сьогодні. Вдень" розповіла організаторка акції Ірина Кузнєцова.

Ведуча: Галина Бабій

Бігти, за словами Ірини Кузнєцової, не обов’язково: можно пройтися, або просто підтримати бігунів. Ті, хто прагне здобути спортивний результат. реєструються у спортивній секції — там можна бігти на час, учасникам дають спеціальний чіп. Є також пробіги в ходунках та з візочками — для найменших учасників та їх батьків, а також пробіг наосліп та пробіг з собаками. буде можливість продемонструвати силу та витримку і в людей з особливими потребами.

Ірина Кузнєцова розповідає, що на кошти, зібрані під час 25, 26 та 27 Пробігу, закуплене обладнання для Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України – Електрофізіологічну Кардіонавігаційну Систему EnSitе. Вартість системи становить 6,2 млн гривень, з яких постачальнику вже перераховано 4,5 млн гривень: 3,5 млн, зібраних на "Пробігу під каштанами" за два роки та 1 млн грн – кошти Міжнародного благодійного фонду "Дитяче серце". Тобто не вистачає ще 1,7 млн гривень, на які Фонду надали відстрочку до кінця 2019 року, їх і планують зібрати під каштанами.

Організатори наголошують, що навіть якщо учасники не зареєструються заздалегідь, прийти в день пробігу і зареєструватися на місці буде також можливо. На сьогодні вже є більше 100 команд, які зареєструвалося — це і родинні, і корпоративні команди, а також однодумці і друзі.

"Це захід не стільки про спорт, скільки про щастя, щастя бути дотичним до чогось світлого, розуміти, що своїм внеском ти може комусь життя врятував. Ми хочемо поширювати цей "вірус" на всю Україну", — говорить Ірина Кузнєцова.

Дивіться відео з попереднього пробігу.

 

Реєстрація на забіг тут.

Прослухати програму повністю можна за посиланням.

Учасники "Пробігу під каштанами" в день Києва зберуть кошти на кардіообладнання для дітей

Новини по темі