Мобільний додаток

Зеленському вигідно, що Рада демонструє небажання дати новому президенту повноваження — Швець

13.05.2019 р., 08:57

Новообраному президенту України Володимиру Зеленському, мабуть, вигідно те, що Верховна Рада демонструє небажання дати новому президенту повноваження, які серед іншого і передбачають розпуск парламенту, вважає політичний оглядач Леонід Швець. Про це він повідомив в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку", спрогнозувавши, коли відбудеться інавгурація та яким буде розвиток подій у Раді після неї.

Ведучий:

Богдан Буткевич

"Меніздається, що зараз йдеться не стільки про можливий розпуск Ради, скільки про тролінг Зеленським цього парламенту, який не даєйому можливостей приступити до власних обов’язків. Зеленський був обраний президентом саме через те, що український народ таким чином продемонстрував свою зневагу до нинішніх політиків, які, зокрема, зосереджені у нашому парламенті. Йому, мабуть, вигідно те, що Рада демонструє небажання дати новому президенту повноваження, які серед іншого і передбачають розпуск парламенту", — зазначив Леонід Швець.

Читайте також — Стецьків: інавгурація Зеленського буде після 27 травня, Рада боїться дострокового розпуску

Швець висловив думку, що якщо інавгурація Володимира Зеленського відбудеться в термін, який дозволяє потім розпустити Раду, то цього не відбудеться, оскільки до парламентських виборів не готова сама парія "Слуга народу".

"Якщо інавгурація відбудеться в термін, який дозволяє потім розпустити Раду, то цього не відбудеться, тому що, мені здається, команда Зеленського не підготовлена до таких парламентських виборів. Немає тієї партії "Слуга народу", за яку готові голосувати", — зауважив політичний оглядач.

Швець також додав, що, на його думку, "Рада не дасть можливість провести інавгурацію 19 травня, як цього хоче президент".

На цю тему — Володимиру Зеленському повідомлять дату інавгурації 14 травня — Андрій Тетерук

Нагадаємо, 30 квітня Центральна виборча комісія оголосила результати повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів президента України. Новобраним президентом України став Володимир Зеленський, за якого проголосували 73,22% виборців (13 541 528 голосів).

Новообраний президент вступає на пост не пізніш як через 30 днів після офіційного оголошення результатів виборів.

У Верховній Раді новообраний президент складає присягу. Тоді ж президент України з трибуни Верховної Ради проголошує звернення до українського народу (інавгураційну промову).

Прослухати повну версію.

Володимир Зеленський, фото — facebook.com

Зеленському вигідно, що Рада демонструє небажання дати новому президенту повноваження — Швець

Новини по темі