Мобільний додаток

У Києві завтра стартує Міжнародний театральний фестиваль Solo Plays Fest

10.05.2019 р., 19:57

Про І Міжнародний театральний фестиваль Solo Plays Fest в ефірі програми "ART-Панорама" розповів менеджер ГОМіжнародний соціально-культурний проект "Джойфест" Віктор Кожевніков.

Ведуча:

Наталія Тищенко

Новий сучасний міжнародний театральний фестиваль Solo Plays Fest відбудеться у Києві з 11 до 18 травня. Унікальність фестивалю в тому, що він має дві вагомі складові: професійну та просвітницьку. Тож він буде цікавим і фахівцям, і звичайним глядачам.

Ідею фестивалю організатори почерпнули зі свого досвіду відвідування різних театральних фестивалів у Європі.

"Один з них – фестиваль монодрам ALBAMONO в Албанії, саме його формат ми використали для нашого фестивалю Solo Plays Fest. Соло – це означає, що актор на сцені виступає один, як соліст, – розповів Віктор Кожевніков. – На наших фестивалях немає змагальності, справжній сенс проведення фестивалю – в обміні досвідом між різними театрами, різними акторами та режисерами".

Загалом програма фестивалю Solo Plays Fest налічує 17 вистав від режисерів і акторів з Києва, Одеси, Львова, Чернігова, США, Італії, Ізраїлю та Польщі, які гратимуть українською, польською, англійською, італійською, російською мовами та неаполітанським діалектом.

"Це постановка "Контрабас" за відомою книгою Патріка Зюскінда, це "Ахіллес" за давньогрецькими міфами про троянську війну, Булгаков англійською мовою… Буде багато різних форматів, різних вистав на будь-який смак", – анонсував організатор фестивалю.

На фестивалі Solo Plays Fest також відбудуться дві виставки: виставку фотохудожниці Марини Куценко "Життя. Мить. Гра" та виставка ляльок київської майстрині Інесси Кужом, яка виготовляє ляльки для театрів.

Основна локація І Міжнародного театрального фестивалю Solo Plays Fest – Київська фортеця. Частина заходів відбуватиметься також в Арт-центрі імені Козловського. Фестиваль триватиме з 11 по 18 травня.

Раніше стало відомо, що учасниця гурту Dakh Daughters виступить з дитячим фольклорним колективом у виставі до Дня матері.

На фото фрагмент афіші одного з учасників фестивалю – моноТеатру Володимира Лівшица

У Києві завтра стартує Міжнародний театральний фестиваль Solo Plays Fest

Новини по темі