Обирай пісні. Визначай переможця

В Україні встановлено новий національний рекорд з найбільшої кількості вінтажних авто на одній локації

10.05.2019 р., 17:18

У Києві учора відбулась офіційна реєстрація національного рекорду України "Найбільша кількість старовинних автомобілів на одній локації". Як все відбувалося, в ефірі "ДеньПРО", розповіла Лана Вєтрова, керівниця Національного Реєстру Рекордів України.

Ведучі:

В’ячеслав Ільїн, Ганна Матвійчук

На найбільшому в Україні технічному фестивалі "Old Car Land" учора було офіційно зареєстровано національний рекорд  з найбільшої кількості вінтажних автомобілів на одній території.

"Підрахунок автомобілів буде відбуватися упродовж усіх днів виставки через те, що автомобілі продовжують під’їжджати. Вони під’їжджають сьогодні, і під’їжджатимуть ще й завтра. На даний момент ми оголосили кількість автомобілів, з якою стартувала виставка. На момент відкриття виставки ми нарахували 239 автомобілів", – поділилась Лана Вєтрова.

За міжнародними правилами, старовинним автомобілем може вважатися лише авто не молодше 30 років, тому до рекорду зараховуються автомобілі, випущені до 1989 року включно.

"Також обов’язкові умови – наявність техпаспорту, автомобіль має бути на ходу, і він не повинен бути тюнінгований сучасною механікою. Усі механічні деталі мають бути автентичні", – розповіла Лана Вєтрова.

Як очікують організатори, до завершення фестивалю на його території побуває близько тисячі одиниць ексклюзивної ретротехніки.

"Було виставлено кілька автомобілів, яким 100 років. Ми бачили навіть автомобіль з дерев’яними спицями на колесах", – поділилась Лана Вєтрова.

Фестиваль "OldCarLand", а разом з ним і підрахунок старовинних автомобілів, проходять на території Державного музею авіації імені Антонова з 9 по 12 травня. У рамках фестивалю відбудеться ралі на старовинних автомобілях, виставка старовинних велосипедів та військової техніки.

Фото Old Car Land

В Україні встановлено новий національний рекорд з найбільшої кількості вінтажних авто на одній локації

Новини по темі