Мобільний додаток

Звільнено двох українських рибалок затриманих у вересні в Криму — Денісова

7.05.2019 р., 16:12

Двох херсонських рибалок, яких незаконно утримували в окупованому Криму з вересня 2018 року, звільнено, вони прямують додому. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова за підсумками розмови з російською колегою Тетяною Москальковою.

"Щойно розмовляла по телефону з уповноваженою з прав людини в РФ Тетяною Москальковою. Вона повідомила мені, що в рамках наших з нею попередніх домовленостей були звільнені разом зі своїм судном утримувані на території окупованого Криму два херсонських рибалки  Руслан Кондратюк та Андрій Морозов",  написала Денісова.

 

Вона нагадала, що рибалки були затримані ще в вересні 2018 року прикордонниками ФСБ РФ під час швартування моторного човна через поломки мотора на кримському березі о. Сиваш.

"Зараз вони прямують додому, в Херсонську область, до своїх рідних",  додала омбудсмен.

Нагадаємо, 11 вересня 2018 року двох херсонських рибалок віднесло від берега через несправний двигун у човні на озері Сиваш. Біля кримського узбережжя їх схопили російські прикордонники, звинувативши в незаконному перетині кордону.

Звільнено двох українських рибалок затриманих у вересні в Криму — Денісова

Новини по темі