Мобільний додаток

Нові судді Верховного Суду склали присягу

7.05.2019 р., 14:06

Сьогодні, 7 травня, новопризначені судді Верховного Суду склали присягу під час урочистої церемонії в присутності Президента України Петра Порошенка,  повідомляє прес-служба суду. 

Відтепер Верховний Суд працюватиме практично у повному складі – це загалом 193 судді з передбачених 196. Нові судді склали присягу до Касаційного цивільного суду, Касаційного господарського суду, Касаційного кримінального суду та Касаційного адміністративного суду.

"Ми ще не дуже добре знаємо одне одного, але нас уже об’єднує присяга судді, яка прозвучала сьогодні в залі, нас об’єднують ті завдання, які стоять перед нами, і головне – нас об’єднує спільна відповідальність, яку ми взяли на себе перед народом України", – наголосила Голова Верховного Суду Валентина Данішевська.

 

Нагадаємо, завершено формування Верховного та Вищого антикорупційного судів, до нових апеляційних судів переведені судді, що успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання. Тепер на черзі – завершення конкурсів до Вищого суду з питань інтелектуальної власності, завершення кваліфікаційного оцінювання суддів першої інстанції та добір нових суддів до першої та другої інстанцій. Ці процедури мають завершитися за півтора року.

Фото: Верховний Суд

Нові судді Верховного Суду склали присягу

Новини по темі