Мобільний додаток

Володимиру Зеленському повідомлять дату інавгурації 14 травня — Андрій Тетерук

6.05.2019 р., 13:31

Під час пленарного засідання 14 травня, парламент визначить і повідомить Володимира Зеленського про дату інавгурації. Про це в ефірі Українського радіо розповів перший заступник голови фракції "Народного фронту" Андрій Тетерук.

 

Ведуча:

Тамара Гусейнова

Зустріч з Володимиром Зеленським у суботу мала розпочатися о 15:00, а вранці з близького оточення Зеленського надійшла інформація, що він може не з’явитися. Разом з тим, на цю зустріч не прийшли керівники фракцій.

Андрій Тетерук, якого уповноважили представляти фракцію НФ, розповів як відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівниками парламентських фракцій Верховної Ради 4 травня.

"Можна вітати те, що новообраний президент декларує відкритість і готовність співпрацювати з парламентом: це значно полегшить реалізацію всіх його ініціатив. Питання, яке було винесено на нараду голів фракцій, було обговорення можливої дати інавгурації президента для того, щоб він набув всіх необхідних повноважень", — розповів нардеп.

Пропозиція, яку листом надіслав Володимир Зеленський, містила дату 19 травня і в результаті дискусії врешті-решт зупинились на тому, що цю дату буде обговорено на засіданнях фракцій або будуть розглянуті інші дати.

"Ми дали таку обіцянку, що 14 травня Володимир Зеленський буде знати точну дату, коли відбудеться інавгурація, — повідомив Тетерук. — У питаннях безпеки, оборони, вступу в НАТО та Європейський союз, Володимир Зеленський буде мати цілковиту підтримку “Народного фронту”. Ми не бачимо сенсу зупинятися і змінювати курс, яким країна рухалась упродовж останніх п’яти років", — говорить Андрій Тетерук.

Дивіться онлайн-трансляцію програми "Сьогодні.Зранку", за участі також  політтехнолога Українського Центру суспільного розвитку Юрія Подорожнього та  аналітика групи "Левіафан" Сергія Назаренка.

 

Запис ефіру можна прослухати за посиланням. 

Новини по темі