Мобільний додаток

Як безкоштовно підготуватися до ЗНО: платформа "ILearn"

1.05.2019 р., 13:50

Операційний директор ГС "Освіторія" Анна Сидорук та менеджер проектів ГС "Освіторія" Олександр Папіш в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень" розповіли, як безкоштовно підготуватися до Зовнішнього незалежного оцінювання на платформі "ILearn".

Ведуча:

Галина Бабій

"Є певна нерівність у якості підготовки до ЗНО між маленькими сільськими школами, школами звичайними міськими та столичними ліцеями. Але під час ЗНО всі діти рівні. Наше завдання — дати дітям змогу підготуватись і скласти ЗНО, тому ми і створили нашу платформу, де є вебінари та завдання до основних предметів, зокрема українська мова та література, історія України, математика, англійська мова, біологія. У подальшому ми плануємо створити нові курси", — зазначила Анна Сидорук.

Олександр Папіш розповів про особливість платформи "ILearn".

"Платформа "ILearn" є абсолютно безкоштовною і доступна цілодобово. Для того, аби займатися у будь-який зручний час, потрібен будь-який гаджет та доступ до Інтернету. Ми тримаємо руку на пульсі, слідкуємо за трендами і робимо навчання цікавішим", — сказав він.

Папіш зауважив, що ігрові елементи, які є на платформі, роблять навчання приємним, корисним та цікавим.

"Зараз, реєструючись на платформі, користувач може обрати свого віртуального героя, і вже у процесі навчання, виконуючи завдання, переглядаючи вебінари, ти отримуєш віртуальні монети, вчибакси, та досвід. Такі ігрові елементи дійсно допомагають робити навчання приємним, корисним та цікавим", — додає представник "Освіторії".

На цю тему — ЗНО-2019: особливості та новації

 

Нагадаємо, що цього року ЗНО проходитиме з 21 травня до 13 червня, а результати будуть оголошені до 25 червня. Реєстрація електронних кабінетів вступників починається 1 липня, а прийом заяв та документів – 10 липня.  

Прослухати повну версію.

Фото— ilearn.org.ua

Як безкоштовно підготуватися до ЗНО: платформа "ILearn"

Новини по темі