Мобільний додаток

У штабі Зеленського ймовірно не хочуть дострокових виборів — нардеп

26.04.2019 р., 22:05

Якщо Володимир Зеленський не розпустить Верховну Раду зараз, восени він матиме шанси увійти в парламент зі своєю більшістю. Таку думку висловив в ефірі Українського радіо Валерій Карпунцов, член депутатської фракції партії "БПП Солідарність".

 

Ведучі:

Віталій Науменко

Наталія Чорна

 

Активність парламенту в перші дні після виборів президента політик пов’язує з тим, що політичні сили, які зараз є в коаліції, мають змогу прийняти закони, до яких парламент ішов часом десятиліттями. Адже незабаром більшість може перейти в опозицію.

Стовідсоткову більшість нардеп прогнозує команді Зеленського вже після парламентських виборів. Він вважає, що парламентські вибори все ж відбудуться за новим виборчим кодексом, за принципами симбіозу чесного партійного розвитку з інструментами контролю. До осені настрої суттєво не зміняться, тож у новообраного президента Зеленського є великі шанси зібрати більшість місць у парламенті.

З приводу того, що ЦВК не оголошує результатів виборів, Валерій Карпунцов вважає, що якщо тактика відтягування інавгурації справді є, то вона хибна.

"Скоріше за все, це така технологія в штабу Зеленського, показати, що вони хочуть дострокових виборів. Не хочуть вони дострокових виборів. Бачачи те, що суспільство все-таки хоче швидкої зміни влади, немає належного рівня довіри тощо, ми маємо діючу виборчу систему, авторитетних мажоритарників, сформовані штаби. То у такій конфігурації я думаю, що партії "Солідарність", "Батьківщина", "Народний фронт" — будуть у більш вигідній позиції, ніж, скажімо, партія Зеленського, партія Смешка та інші новостворені партії на даний момент", — вважає експерт.

Слухайте програму за участі Валерія Карпунцова повністю за посиланням.

У штабі Зеленського ймовірно не хочуть дострокових виборів — нардеп

Новини по темі