Мобільний додаток

Тоня Матвієнко: "Я хотіла заспівати "Добермана" не по-Тоніному"

26.04.2019 р., 17:24

В ефірі "ДеньПРО" співачка Тоня Матвієнко розповіла про свою нову пісню "Доберман" та про створення кліпу до неї.

Ведучі:

Ольга Бабчук, Павло Туптинський

Ольга Бабчук: – Свою нову пісню "Доберман" ти присвятила своєму чоловікові Арсену Мірзояну, сказавши, що він схожий на добермана. Чим саме?

– У нас просто при написанні пісні виникло питання: наприкінці рядка можна було заспівати "мій хуліган", "мій доберман" чи "мій Мірзоян". Це ж рима, і отак воно співпало. Мені Вадим сказав, що Арсен дійсно схожий на цю породу собак. Він такий норовистий, захисник, покусати може, і завжди мене охороняє.

У моїй творчості з моїх вуст подібних слів ще не вилітало, і мені було цікаво, як це буде.

ОБ: – Ця пісня певною мірою стала для тебе експериментальною.

– Так, своєю танцювальністю… Перед тим, як ми прийшли на студію записувати пісню, я на студії з Альошею провела 3 чи 4 уроки на студії, щоби трошечки змінити мою манеру виконання, зробити її більш відривистою. Вона не хотіла, щоб я співала по-Тоніному, вона хотіла, щоб я співала по-її.

ОБ: – А ти готова була до таких змін?

– Так, готова.

ОБ: – А що це для тебе: відмова від себе, експеримент?..

– Це для мене розвиток. Я просто знаю, як я співаю, мені завжди хотілося спробувати щось інше. Сама я не можу це зробити – я себе не чую. Такі речі повинні контролюватися.

Всі співаки якось женуться за тим, щоби бути впізнаваними, коли вони співають, а мені хотілося, щоб не одразу оці "матвієнківські" ноти з’явилися і щоб люди сказали: "А, це Тоня".

Хоча, думаю, при живому виконанні воно все одно звучатиме так, як Тоня співає. Це ж на студії кожний подих чутно, а на сцені інакше.

ОБ: – Кліп на "Добермана" також не традиційним для тебе. Це просто зйомки пари, яка гуляє Нью-Йорком.

– Це важко назвати відеокліпом, так. Я просто вже втомилася від цих образів, сюжетів. А тут просто ми з Арсеном такі, які ми є в житті – наші "обнімашечки", "цілувашечки". Знімали просто на мобільний телефон, ходили, гуляли. У нас було досить мало часу на те, щоб зробити відео. Добре, що були друзі, вони нас повозили по найкращих місцях.

Я, чесно кажучи, не думала, що з цього щось вийде. Але мені дуже подобається. Це таке наше Home love video.

Якщо це пісня про Арсена – я хотіла, щоб Арсен просто був зі мною поряд. А спеціально його поставити і просто про нього співати – я, мабуть, не хотіла.

ОБ: – А хто вам допомагав створити це відео?

– Я не буду називати імен. Перший, хто мав монтувати це відео, сказав, що не знає, що з цим робити. "Ви просто назнімали щось, і все". Я засмутилася.

А вже другий докоряв нам, що ми так швидко ходимо, рухаємося, і йому не вистачає матеріалу. А у нас просто більше з Арсеном часу не було, бо вже ввечері ми співали на концерті.

На Таймс-сквер ми навіть побачили цих героїв: Маппет-шоу, Мікі-маусів. Довелося їм дати грошей, щоб вони зі мною потанцювали.

Ще був такий момент, ми йдемо з Арсеном набережною, і я дивлюсь: іде чоловік з двома доберманами! Я кажу: "Бігом знімай!", ми з Арсеном сідаємо на лавочку… Але цього кадру немає. Шкода.

ОБ: – Складається таке враження, що ти хочеш себе змінити.

– Це все – щоб цікавіше було пісню слухати, щоб я по-іншому звучала.

Це не відмова від себе. Ми прогресуємо. Там, де треба, я прийду і виспіваю, як раніше.

Усі ми, артисти, змінюємося, це життя. Зараз у мене такий період, я хочу бути жіночнішою, хочу відрізнятися вокально. Сказати, що я ставлю це за мету – це залежить від пісні.

Павло Туптинський: – "Добермана" тобі подарувала Альоша, пісню "Душа" тобі подарувала LAMA. Хто далі на черзі?

– У мене ще пісня Марічки Бурмаки лежить, я ніяк не можу її записати, усе руки не доходять. Я не пропаду.

ОБ: – А коли тебе можна буде почути наживо?

– Я ще не маю чітких дат. Це точно буде восени. Я готую нову програму, хочу взяти нових музикантів, щоб концерт був повністю наживо.

Тоня Матвієнко: "Я хотіла заспівати "Добермана" не по-Тоніному"

Новини по темі