Мобільний додаток

Парфуми від Кім Кардаш’ян і лінія одягу від Дональда Гловера – модні колаборації квітня

25.04.2019 р., 16:43

Про модні колаборації квітня в ефірі програми "Модний сезон"розповіла її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

Схоже, навесні у багатьох дизайнерів є натхнення творити з новою силою. А якщо створив вже все, що міг – шукай однодумця і створюй круту колаборацію!

Ви вже придивляєтеся легкі літні сукенки та купальники, а от редакторка британського VOGUE та відома дизайнерка Алекса Чанг вважає, що куртка не буде зайвою, незалежно від пори року. Мабуть тому й запланувала презентацію своєї нової капсули влітку. Алекса разом з британським брендом Barbour вже готують міні колекцію, до якої увійдуть 7 предметів верхнього одягу, три сумки та панама. Непоганий комплект.

Тим часом в Adidas теж не дрімають і запропонували співпрацю одному з найпопулярніших чоловіків Америки – Дональду Гловеру , або як його ще називають – Чайлдіш Гамбіно.  Він актор, комік, співак, репер, музичний продюсер, діджей. Чому б йому не стати ще й дизайнером? Лінійка під назвою Donald Glover Presents вже на підході. І поєднає вона в собі три класичних стилі кросівок. Як каже сам Чайлдіш: "Історію людини може розповісти взуття. Скільки спогадів воно зберігає!" Ага… Ось в цих черевиках складав іспити, в цих одружувався, а в цих отримав Греммі, як у випадку Дональда Гловера…

Наймодніша мільярдерка світу Кайлі Дженер, відома також власною лінійкою косметики,  зворушена та щаслива, адже разом зі старшою сестрою Кім Кардаш’ян тепер випускатиме парфуми. Для нас – нічого особливого, а для Кайлі – кредит довіри та визнання! Це будуть напрочуд стильні пахощі – флакончик у формі губ,  з ароматом квітів латаття та піонів. Обійдеться новинка в 40 доларів.

Раніше стало відомо про те, що Coca-Cola, Barbie та The Sims також випустили свої лінійки одягу.

Парфуми від Кім Кардаш’ян і лінія одягу від Дональда Гловера – модні колаборації квітня

Новини по темі