Мобільний додаток

Під Верховною Раду мітингують прихильники мовного законопроекту

25.04.2019 р., 10:18

Під будівлею парламенту розпочалася акція на підтримку мовного закону. Про це повідомляє з місця подій кореспондент Українського радіо.

"Зібралися декілька сотень людей які не належать до жодних організацій і говорять, що прийшли сюди на підтримку закону, є також люди, які називають себе представниками "Нацкорпусу" та ВО "Свобода", втім не розгортають партійних прапорів, аби не розділяти присутніх", — розповіла кореспондентка Українського радіо Роксолана Бочай.

Сьогодні має завершитися розгляд законопроекту №5617-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної". На підтримку цього законопроекту висловилися низка українських мистецьких та громадських діячів, а аткож активні учасники громадянського суспільства.

Нагадаємо, 4 жовтня 2018 року Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект "Про забезпечення функціонування української мови як державної". У ньому зазначено, що єдиною державною офіційною мовою в Україні є українська. У документі  також буде визначено коло осіб, зобов'язаних вільно володіти державною мовою.

12 березня Верховна Рада розпочала розгляд законопроекту у другому читанні. Розгляд триває й досі.

В сесійній залі зареєстровано 350 депутатів.
 
Фото: ВВС
Під Верховною Раду мітингують прихильники мовного законопроекту

Новини по темі