Мобільний додаток

Три головні виклики, які стоять перед новим президентом — пояснює політолог

22.04.2019 р., 15:23

Місія Міжнародного валютного фонду, рішення про Приватбанку та антиросійські санкції— це три головні виклики, які стоять перед новим президентом, переконана політолог Світлана Кушнір. Про це вона повідомила в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень".

Ведучий:

Роман Коляда

"Президенту іноді треба мати силу, мужність й затятість йти супроти бажань суспільства. Реформи — це не завжди весело. Реформи та перевтілення — це іноді боляче. Короля завжди грає свита. І питанням є, чи зможе Зеленський зібрати ту команду, яка буде рушієм і допомагатиме йому", — Світлана Кушнір.

Політолог наголосила, які три найголовніші викликати стоять перед новим президентом України.

"Важливим питанням є, чи не втратимо ми якісь позиції, які для нас є конче важливими: це місія МВФ, це рішення по Приватбанку, влітку у нас закінчуються антиросійські санкції стосовно анексії Криму, чи зможемо ми втримати міжнародну коаліцію. Ось про ці питання і треба говорити, бо це є повноваження президента", — сказала вона.

Нагадаємо, за даними Національного екзит-полу, станом на 20:00 у другому турі президентських виборів за Володимира Зеленського проголосували 73% виборців, Петра Порошенка підтримали 25,5%.

Прослухати повну версію.

На фото — Світлана Кушнір

Три головні виклики, які стоять перед новим президентом —  пояснює політолог

Новини по темі