Мобільний додаток

Немає жодних підстав для розпуску Верховної Ради — Парубій

22.04.2019 р., 14:35

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявляє, що наразі немає підстав для розпуску парламенту, а після 27 травня його розпуск не матиме сенсу.

Як повідомляє "Українська правда", про про це Парубій сказав на брифінгу 22 квітня.

"Питання розпуску не є забаганкою будь-якого президента, а розпуск може відбутися виключно на тих умовах, які зазначені в Конституції і законах", — сказав Парубій.

Спікер ВР наголосив, що є три передумови, за яких це моде бути реалізовано:  коли упродовж 30 днів не створена нова коаліція, коли упродовж 30 днів Рада не може розпочати свою роботу через відсутність більшості і коли упродовж 2 місяців парламент не може обрати новий склад уряду.

Парубій повідомив, що жодної з цих передумов на сьогодні немає.

"І кожна з тих умов передбачає певний термін від 30 до 60 днів. Крім того, розпуск ВР неможливий за 6 місяців до завершення цієї каденції.У будь-якому випадку з 27 травня взагалі будь-які передумови не будуть мати будь-якого сенсу", —пояснив спікер.

Нагадаємо, за даними Національного екзит-полу, станом на 20:00 у другому турі президентських виборів за Володимира Зеленського проголосували 73% виборців, Петра Порошенка підтримали 25,5%. 

 

На фото — Андрій Парубій, facebook.com

Немає жодних підстав для розпуску Верховної Ради —  Парубій

Новини по темі