Мобільний додаток

Зеленському варто вести відкритий діалог з громадянським суспільством – політолог

22.04.2019 р., 14:07

В ефірі "РанокПРО" політолог Станіслав Шулімов розповів, чому новообраному президенту варто вести діалог з громадянським суспільством.

Ведучі:

Ярина Скуратівська, Євген Павлюковський

Станіслав Шулімов пояснив, що усупереч "холіварам" в інтернеті, життя після виборів продовжується, і не в останню чергу завдяки громадянському суспільству, якому зараз доведеться посилено працювати

"За останні 5 років в Україні, мені здається, помітний розвиток громадянського суспільства. Тепер нам треба працювати більш серйозно, продукувати свою політику, доказову політику, допомагати владі приймати правильні рішення. Тому, як на мене, життя після виборів є, і воно буде, так сказати, робочим", – пояснив Станіслав Шулімов.

Він додав, що майбутньому президентові варто прислухатися до громадянського суспільства, яке вже достатньо сильне і показало, що здатне розробляти дієву політику.

"Мені здається, що майбутньому президентові варто прислухатися до громадянського суспільства, оскільки він багато чого наобіцяв, зокрема, посадити Свинарчуків і тому подібне, що не входить до повноважень президента. Він не може їх посадити, але він може безпосередньо цьому сприяти, – пояснив політолог. – Якщо говорити про Порошенка, минулого тижня у нього була зустріч з Реанімаційним пакетом реформ та Виборчою радою UA, і мені здається, Зеленському варто продовжити цю тенденцію щодо відкритого діалогу з громадянським суспільством. Оскільки за 5 років вже помітно, що громадянське суспільство здатне розробляти політику, яка реально діє".

Нагадаємо, учора відбувся другий тур президентських виборів. Станом на 14:05 опрацьовано 98,93% протоколів по Україні. 73,21%  голосів виборці віддали за Володимира Зеленського, 24,47% – за чинного президента Петра Порошенка. У виборах взяли участь понад 18 млн виборців.

На фото політологи Станіслав Шулімов та Антон Суслов

Зеленському варто вести відкритий діалог з громадянським суспільством – політолог

Новини по темі