Мобільний додаток

В Україні триває "день тиші"

20.04.2019 р., 09:22

Опівночі розпочався "день тиші" напередодні другого туру виборів президента України. У цей день заборонена агітація за будь-кого з кандидатів.

Відповідно до частини 2 статті 57 закону "Про вибори президента України", передвиборна агітація закінчується о 24-й годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

Як зазначається у відповідній статті закону, "формами агітації є оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень, а також проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії – суб’єкта виборчого процесу чи кандидата на пост президента України, а також оприлюднення інформації про таку підтримку".

Як повідомлялось раніше, вчора відбулися дебати між кандидатами Володимиром Зеленським та Петром Порошенком на стадіоні НСК "Олімпійський".

Нагадаємо, 7 квітня Центральна виборча комісія оголосила уточнені результати першого туру президентських виборів в Україні.

Згідно з результатами підрахунку, лідером першого туру виборів на посаду президента України з результатом 30,24% став шоумен Володимир Зеленський. За нього проголосували 5 млн 714 тис. 34 виборці.

Чинний президент Петро Порошенко посів другу сходинку з результатом 15,95% і 3 млн 14 тис. 609 виборців. Саме вони виходять у другий тур президентських виборів, які заплановані на 21 квітня.

В Україні триває "день тиші"

Новини по темі