Мобільний додаток

Дебати розпочалися на Суспільному за участі одного кандидата (трансляція)

19.04.2019 р., 21:06

Телевізійні дебати, передбачені законом, розпочалися на Суспільному телебаченні.

Як повідомила ведуча Мирослава Барчук, на ефір прибув лише один кандидат - чинний президент Петро Порошенко.

Після публічної дискусії на НСК "Олімпійський" Порошенко запросив свого опонента Володимира Зеленського в студію Суспільного, проте він не з'явився. 

Раніше повідомлялося, що у разі присутності лише одного кандидата весь відведений ефірний час буде надано йому для передвиборчої агітації.

Сьогодні раніше вперше зустрілися кандидати у президенти України Петро Порошенко та Володимир Зеленський. Це відбулося на НСК "Олімпійський", як це пропонував Зеленський.

Нагадаємо, напередодні ЦВК дозволила перенести початок дебатів з 20:00 на 21:00 у п'ятницю, 19 квітня. Таким чином, у кандидатів з'явилася можливість взяти участь і у неофіційних дебатах на НСК "Олімпійський", і у дебатах на "Суспільному", як передбачає закон. 

Читайте такожСліпачук: поява кандидатів на дебатах — це прояв поваги і до закону, і до виборців

Раніше Петро Порошенко заявив про готовність брати участь у дебатах у студії "Суспільного". Натомість у штабі Володимира Зеленського пропонували провести дебати 19 квітня у режимі телемосту - їхній кандидат не хоче приходити у студію телеканалу, бо на стадіоні "більш відкрита атмосфера". Після рішення ЦВК про перенесення початку дебатів у штабі Зеленського заявили, що їхній кандидат не братиме участі у дебатах на "Суспільному".

Дебати розпочалися на Суспільному за участі одного кандидата (трансляція)

Новини по темі