Мобільний додаток

Порошенко запросив Зеленського на дебати на "Суспільному"

19.04.2019 р., 20:12

Президент України Петро Порошенко запросив свого опонента, кандидата в президенти Володимира Зеленського на передбачені законом телевізійні дебати на Суспільному телебаченні. 

"Надзвичайно важливо, що дискусія почалася. Я пропоную, щоб вона продовжилася на Суспільному мовлені.." – сказав він на НСК "Олімпійський" під час неофіційних дебатів.

Водночас Зеленський не відреагував на цю репліку Порошенка.

Зустріч кандидатів у президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського завершилася на "Олімпійський" спільним виконанням гімну України.

Перед цим кандидати упродовж години за регламентом обмінювалися репліками, запитаннями та відповідями. Публічно кандидати зустрілися вперше, сюди ж запросили своїх прихильників.

На 21:00 у студії "Суспільного" заплановані національні дебати, на які запрошені Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Якщо буде присутній лише один кандидат, то весь відведений ефірний час буде надано йому для передвиборчої агітації.

Нагадаємо, напередодні ЦВК дозволила перенести початок дебатів з 20:00 на 21:00 у п'ятницю, 19 квітня. Таким чином, кандидати у президенти зможуть взяти участь і у неофіційних дебатах на НСК "Олімпійський", і у дебатах на "Суспільному", як передбачає закон. 

Читайте такожСліпачук: поява кандидатів на дебатах — це прояв поваги і до закону, і до виборців

Раніше Петро Порошенко заявив про готовність брати участь у дебатах у студії "Суспільного". Натомість у штабі Володимира Зеленського пропонували провести дебати 19 квітня у режимі телемосту - їхній кандидат не хоче приходити у студію телеканалу, бо на стадіоні "більш відкрита атмосфера". Після рішення ЦВК про перенесення початку дебатів у штабі Зеленського заявили, що їхній кандидат не братиме участі у дебатах на "Суспільному".

Національна суспільна телерадіокомпанія України є організатором та офіційним мовником передвиборчих теледебатів, проведення яких передбачено законом "Про вибори президента України". Суспільний мовник надає сигнал трансляції теледебатів будь-якій телерадіорганізації за попередньою заявою.

Порошенко запросив Зеленського на дебати на "Суспільному"

Новини по темі