Мобільний додаток

У Києві відбудеться дводенний інтенсив з сучасних танців

19.04.2019 р., 19:21

У Києві 20 квітня розпочинається Kyiv Contemporary Dance Weekend. Про дводенний танцювальний інтенсив в ефірі "ДеньПРО" розповіла художня керівниця Totem Dance Христина Шишкарьова.

Ведуча:

Марія Сизон

Танцювальний фестиваль Kyiv Contemporary Dance Weekend за кілька днів пропонує усім охочим взяти участь у танцювальних майстер-класах.

"Цей фестиваль  розрахований на людей з різним рівнем підготовки. Це один з невеличких освітніх проектів, які ми робимо протягом року, а їх доволі багато – і міжнародних, і всеукраїнських. Іноді ми до них долучаємо зарубіжних експертів. Але на цей раз ми обходимося тільки українськими хореографами", – розповіла організаторка.

Христина Шишкарьова розповіла, що за підсумками дводенного інтенсиву буде проведена презентація результатів.

"Наприкінці цього вікенду ми робимо невеличкий презентативний проект, де люди можуть показати, що вони вміють, що вони хочуть. Іноді, це імпровізації, а іноді – готові мініатюри і фрагменти вистав", – поділилась організаторка.

Вона вважає, що починати заняття танцями потрібно змалечку, тому що у дорослому віці може бути вже запізно для розвитку гнучкості та розтяжки.

"Коли ти у 25 років розумієш, що хочеш бути танцівником, може бути вже пізно. Але я не рекомендую починати займатися з семи років, тому що в цьому віці дітям важко зрозуміти, чого вона має так важко працювати. Але є гарні програми ігрові, в яких діти, граючи, навіть не помічають, як відбуваються усі ці моменти, розтяжки і так далі, – поділилась Христина Шишкарьова. – Наші майстер-класи розраховані на вік від 13 років. Як показує практика, в цьому віці у підлітків вже досить розвинено розуміння того, що ми від них вимагаємо, і фізично вони вже розвинені, як дорослі, немає ніяких протипоказань".

Раніше тренер з бальних танців розповів, що почати займатися бальними танцями ніколи не пізно.

Фото Totem Dance

У Києві відбудеться дводенний інтенсив з сучасних танців

Новини по темі