Мобільний додаток

НБУ: суд схвалив ще одне рішення щодо "Приватбанку" не на користь держави

19.04.2019 р., 17:27

Окружний адміністративний суд міста Києва 18 квітня ухвалив ще одне рішення щодо процедури націоналізації "Приватбанку" не на користь держави.

Як повідомляє прес-служба НБУ, суд повністю задовільнив позов підконтрольної колишньому акціонеру ПриватБанку Ігорю Коломойському кіпрської компанії Triantal Investments Ltd, задоволені вимоги у частині скасування рішення НБУ, яким визначено перелік пов'язаних з "Приватбанком" фізичних та юридичних осіб.

За даними регулятора, саме це рішення Національного банку є одним із основних у процесі виведення у грудні 2016 року неплатоспроможного "Приватбанку" з ринку за участі держави.

На цю ж тему: У питанні "Приватбанку" Коломойський бере Україну в заручники – експерт

"Національний банк занепокоєний якістю та результатами розгляду судових справ в Україні, що можуть призвести до втрат коштів платників податків та ризиків для банківської та фінансової стабільності країни. Це може призвести до того, що у пов’язаних з колишніми акціонерами "Приватбанку" осіб з’являться підстави для стягнення з банку коштів, що були повернуті державою до капіталу банку у процесі його націоналізації",  зазначив представник НБУ Віктор Григорчук.

У Нацбанку наголошують, що рішення суду поки не набрало законної сили і найближчим часом буде оскаржене.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд міста Києва визнав протиправною націоналізацію "Приватбанку" та визнав нечинним з моменту укладення договір купівлі-продажу державою акцій банку. Нацбанк заявив про намір оскаржувати це рішення.

Читайте також: У вкладників "Приватбанку" немає підстав для занепокоєння — фінансовий аналітик

18 грудня 2016 року Кабінет міністрів підтримав пропозицію НБУ про перехід 100% акцій банку в державну власність через невиконання акціонерами програми докапіталізації.

 

Фото - pro-privatbank.com.ua

НБУ: суд схвалив ще одне рішення щодо "Приватбанку" не на користь держави

Новини по темі