Мобільний додаток

Парубій: 22 квітня буде рішення щодо законопроекту про імпічмент

19.04.2019 р., 12:11

У Верховній Раді зареєстровано п’ять законопроектів про імпічмент президента, розповів голова Верховної Ради Андрій Парубій в інтерв’ю телеканалу "Прямий". Він зазначив, що зараз триває погодження, який саме з цих документів включать до пакету документів, який планується ухвалити до початку травня.

За його словами, є фракції, які наполягають, щоб проект по імпічменту теж було включено в пакет, який виноситиметься на розгляд у понеділок, в будь-якому разі, рішення прийматиметься спільно на погоджувальній раді.

"Оскільки це теж передбачає і збільшення контролюючої ролі парламенту, і збільшення відповідальності. Але, очевидно, це ми рішення будемо приймати спільно на погоджувальній раді", – пояснив голова парламенту.

Рішення щодо того, який законопроект з п’яти наявних отримав схвалення профільного комітету і буде винесений в сесійну залу, буде озвучене в понеділок 22 квітня.

Нагадаємо, Конституція передбачає можливість усуненння президента України з поста Верховною Радою (конституційною більшістю) в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину. Проте наразі процедура імпічменту спеціальним законом не регулюється.

Фото: Liga.net

Парубій: 22 квітня буде рішення щодо законопроекту про імпічмент

Новини по темі