Мобільний додаток

ФСБ та ГРУ Росії є фактично терористичними організаціями — ветеран зовнішньої розвідки

18.04.2019 р., 19:01

Спецслужби Російської федерації є фактично терористичними органзаціями, адже ведуть терористичну і підривну діяльність на території сусідніх держав, вважає Василь Богдан, експерт з питань безпеки, генерал-лейтенант, ветеран зовнішньої розвідки.

Ведуча: Галина Бабій

Секретар РНБО Олександр Турчинов сьогодні заявив про те, що Федеральну службу безпеки РФ і Головне розвідувальне управління Генштабу збройних сил РФ слід визнати терористичними організаціями. З цією думкою погоджується і ветеран зовнішньої розвідки Василь Богдан.

"Путінський режим — це є режим терористичний, він є і джерелом, і донором міжнародного тероризму, і світова спільнота в цьому вже не раз переконувалась. І те, що спецслужби, такі як ФСБ та ГРУ є фактично терористичними організаціями, я говорив ще рік назад. І я повністю підтримую позицію Олександра Турчинова, виходячи з того, які дії вони вчиняють на територіях сусідніх країн і далекого зарубіжжя — Великобританія, Центральна Європа, Західна і так далі", — говорить Василь Богдан.

Експерт констатує, що за останні роки Служба безпеки України стала контррозвідувальним органом держави і стала проводити суперпрофесійні контррозвідувальні акції не тільки по попередженню, але і по знешкодженню масштабної розвідувально-підривної діяльності спецслужб Російської Федерації.

"Це вселяє надію в те, що ті акції, які плануються зараз у Кремлі за допомогою спецслужб, будуть своєчасно виявлені, попереджені і знешкоджені", — каже розвідник.

Експерт наголошує на важливості захисту інформаційної безпеки країни, але вважає, що в боротьбу з російською пропагандою та з метою інформаційного захисту мають включатися і органи державної та місцевої влади.

Нагадаємо, сімох осіб, які входили до складу диверсійно-розвідувальної групи спецслужб РФ та пособника злочинців, який допомагав їм з території України, було затримано та заарештовано 17 квітня Службою безпеки України.

Повну версію програми  можна прослухати тут.

Фото: 112 Україна

ФСБ та ГРУ Росії є фактично терористичними організаціями — ветеран зовнішньої розвідки

Новини по темі