Мобільний додаток

Більшість українців ставляться до благодійності позитивно — Шерембей

14.04.2019 р., 12:00

Значний вплив на розвиток благодійності в Україні мало хороше ставлення до неї та її результативність, переконаний голова благодійного фонду "100% життя" Дмитро Шерембей. Про це він повідомив в ефірі Українського радіо в програмі "Ранковий формат", прокоментувавши результати опитування, проведеного компанією Research & Branding Group.

Ведучі:

Тетяна Дем’яненко, Владислав Красніцький

"Важливим та переломним моментом у сприйнятті українцями благодійності став Майдан, коли елементарна форма допомоги почала ставати традицією, коли людина може встати, вийти і допомогти", — зазначив Дмитро Шерембей.

Шерембей зауважив, що "війна стала другою хвилею, яка охопила всю Україну, коли навіть у магазинах збирали продукти харчування. Це масштабне явище, яке ми всі спостерігали".

Голова благодійного фонду наголосив, що значний вплив на розвиток благодійності мало хороше ставлення до неї та її результативність.

"Наразі ми візуально можемо не бачити аншлагу щодо благодійності. Але значний вплив на розвиток благодійності мало хороше ставлення до неї і те, що вона може приносити результат", — сказав він.

Шерембей наголосив, що дослідження компанії Research & Branding Group свідчить, що у культурному та ціннісному сенсах ставлення до благодійності має позитивний характер.

"Дослідження свідчить, що у культурному та ціннісному сенсах саме ставлення до благодійності має позитивний характер. Це вже є великим внеском. Але я думаю, що ми входимо у ту епоху, коли благодійність матиме натуральний та формальний вигляд, як у великому цивілізованому світі. Залишилось, аби благодійні системи стали більш прозорими та правовими. Крім того, важливо, аби була інформація про те, хто володіє благодійними організаціями та куди йдуть кошти", — сказав він.

Як свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group, переважна більшість українців (84%) позитивно ставляться до благодійності. Кожен десятий 9% до неї байдужий, а негативне ставлення до благодійності склалося тільки у 4% жителів України.

Прослухати повну версію.

Фото — rubryka.com

Більшість українців ставляться до благодійності позитивно — Шерембей

Новини по темі