Мобільний додаток

Володимир Кличко може повернутися на ринг та зустрітися з Тайсоном Ф’юрі та Ентоні Джошуа

12.04.2019 р., 11:43

Чи повернеться Володимир Кличко у великий бокс, в ефірі "РанокПРО" розповів спортивний коментатор Костянтин Дульцев.

Ведучий:

Костянтин Дульцев

Віталій Кличко прокоментував можливість повернення у великий бокс, на ринг свого брата. За словами Віталія, йому нема чого доводити як боксеру, він увійшов до історії. Його повернення не буде виграшним сценарієм, а головне у житті – не гроші, а здоров’я.

Але його брат хоч і не ставить собі за мету стати найбагатшим спортсменом у світі, але у разі можливості добре заробити він може повернутися в ринг.

Повернутися у великий спорт Володимира Кличка запрошує стрімінгова платформа DAZN. Вона сформувала привабливу у фінансовому плані пропозицію: DAZNпропонує українському екс-чемпіону контракт на три поєдинки, за умовами якого гарантований гонорар українця складе 80 млн доларів.

Перший бій – проти боксера, який входить до топ-10 світових рейтингів, він має відбутися в Німеччині. Далі – два поєдинки на стадіоні Уемблі проти Ентоні Джошуа та Тайсона Ф’юрі. Згідно з умовами контракту, додатково Володимир матиме відсоток з продажу телеправ і квитків.

"Ніколи не говори ніколи", – заявив Володимир одному німецькому порталу на питання про можливе повернення, і три тижні тому відновив тренування.

У разі вдалого повернення на ринг, DAZNпланує запропонує Володимиру статиамбасадором компанії.

Нагадаємо, останній поєдинок на профі-рингу Володимир провів 29 квітня 2017 року, достроково програвши Ентоні Джошуа. Після тієї поразки боксерський світ жадав побачити матч-реванш. Українець приймав рішення щодо реваншу рівно 100 днів, і навіть записав два звернення. Одне з них він виклав 2 серпня 2017 року, коли офіційно оголосив про завершення кар’єри. У другому, так і не опублікованому варіанті, повідомлялося, що Кличко приймає виклик і готується до реваншу.

Зазвичай, заслужені боксери повертаються у ринг з двох причин. Перша – у них закінчуються гроші, що буває найчастіше, а друга – вони не можуть адаптуватися до життя після боксу, відчувають себе непотрібними і хочуть повернути час назад.

Найчастіше такі повернення завершуються фіаско, хоча є й приємні винятки. Наприклад, старший брат Володимира Віталій через травму залишив бокс у 34 роки, за фактом пауза між поєдинками склала 46 місяців, але це не стало перепоною на його чемпіонському шляху. Кличко-старший у 37 років тріумфально повернувся, забрав чемпіонський пояс у Сема Пітера і за 4 роки провів 10 переможних чемпіонських поєдинків.

Боксер Джордж Форман ішов з боксу на 10 років, і повертався в ринг. Але тоді йому було 37 років.

Володимиру 25 березня виповнилося 43 роки, і фактор віку тут не можна недооцінювати. З іншого боку, фахівці впевнені, що 43-річний Кличко переможе усіх боксерів з топ-рейтингу, за винятком трьох. Складно спрогнозувати результати його поєдинків з Ентоні Джошуа, Тайсоном Ф’юрі та, напевно, з Деонтеєм Вайлдером.

80 млн доларів Володимир Кличко може отримати навіть якщо не переможе у жодному з поєдинків, це гарантована контрактом сума. А от чи потрібно йому повертатися заради таких грошей? Зараз у Володимира, в принципі, все добре у житті. Він 4-ий рік викладає свій курс управління викликами у швейцарському університеті, координує роботу усіх підприємств бренду "Кличко", та виступає у ролі спікера на найбільших світових ІТ-конференціях.

Фото Mind.ua

Володимир Кличко може повернутися на ринг та зустрітися з Тайсоном Ф’юрі та Ентоні Джошуа

Новини по темі