Мобільний додаток

Експерт: основні порушення в ЗМІ під час виборів — джинса і подача рейтингів

10.04.2019 р., 19:03

Джинса та представлення соціологічних рейтингів — основні порушення в ЗМІ під час виборів, заявляє виконавча директора Українського інститут меда та комунікацій Діана Дуцик. Про це вона повідомила в програмі "Коло доброчесності".

Ведуча:

Наталя Соколенко

"Ми здійснювали незалежний моніторинг виборчої кампанії. Ключові порушення є стандартними. По-перше, це велика кількість джинси. Ми моніторили новини у прайм-тайм центральних телеканалів та топ-10 онлайн-сайтів, і власне була велика кількість джинси з боку усіх учасників виборчих перегонів, особливо, коли ми говоримо про першу десятку лідерів", — зазначила Діана Дуцик.

Дуцик зауважила, що важливим порушенням була процедура представлення соціологічних рейтингів.

"Ще одним важливим порушенням є представлення соціологічних рейтингів. Законом визначена норма, як це потрібно робити. Велика кількість порушень була у ток-шоу щодо того, як телеканали подавали опитування, які вони проводили безпосередньо у студії. Фактично ніхто не позначав, що це не репрезентативні опитування, що це лише аудиторія цього каналу, і результатами цих опитувань маніпулювали політики, експерти і навіть самі ведучі", — сказала вона.

Прослухати повну версію. 

Фото — pexels.com

Експерт: основні порушення в ЗМІ під час виборів — джинса і подача рейтингів

Новини по темі