Мобільний додаток

Кандидатів просять продавати квитки на дебати, щоб придбати ліки для онкохворих дітей (відео)

8.04.2019 р., 16:53

Благодійний фонд "Таблеточки" записав відеозвернення від онкохворих дітей до кандидатів у президенти України. Діти просять Петра Порошенка та Володимира Зеленського продавати квитки на дебати на НСК "Олімпійський" і пожертвувати ці кошти на лікуваня раку.

У кадрі 15-річний Петро, він стоїть на території лікарні ОХМАТДИТ і говорить через пов'язку:

"Я би хотів зараз встати і пройти по широкому коридору, піднятися по сходах і опинитися на стадіоні "Олімпійський". Але я не можу - у мене рак. І таких як я - тисячі. Нам щодня не вистачає ліків. Стадіон вміщує 70 050 людей, продавайте квитки по 100 гривень і передайте цю суму до фонду "Таблеточки". На цю суму придбають ліки, яких нам вистачить на три місяці. Я хочу проголосувати на наступних виборах. І це залежить від вас".

Читайте також: Дискусія на НСК "Олімпійський" — це політичне шоу і виборча агітація кожного з кандидатів — Євген Бистрицький

На сторінці фонду також вказано, що "рак не має політичних уподобань, він просто щодня забирає дитячі життя".

"Ми закликаємо вас відкрити продаж квитків на дебати, а на зібрані кошти подарувати шанс на життя онкохворим дітям. Грошей від продажу квитків фонду "Таблеточки" вистачить, щоб купити ліки на три місяці", – йдеться у зверненні фонду.

На відповідь кандидатам вже традиційно дали 24 години. 

Нагадаємо, Петро Порошенко заявив, що чекає на опонента на "Олімпійському" 14 квітню, у неділю. Тоді як офіційні теледебати за законом мають відбутися на базі Суспільного мовника у студії, 19 квітня (в останню п’ятницю напередодні виборів). На цій даті наголосив і Володимир Зеленський, який, щоправда, також планує дебатувати не на Суспільному, а на стадіоні. Він звернувся до своїх прихильників, яких закликав написати для нього запитання до Петра Порошенка в коментарях. Згодом Петро Порошенко погодився і на 19 квітня.

Кандидатів просять продавати квитки на дебати, щоб придбати ліки для онкохворих дітей (відео)

Новини по темі